Allegro uvádí v rámci slevové akce funkci Shaker

pondělí, 5. února 2024, 14:20 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

S novou funkcí Shaker získají zákazníci každý den dalších pět zvýhodněných nabídek na rámec již zlevněného zboží. 

Zdroj: Allegro

Zdroj: Allegro

Nákupní platforma Allegro.cz spouští od pondělí 5. února další týden slevových akcí. Únorové Allegro Days tentokrát nabídnou slevy až do výše 40 % a spolu s tím přinesou i novinku v podobě funkce Shaker, která bude pro české zákazníky dostupná vůbec poprvé. Shaker umožní nakupujícím získat každý den dalších pět exkluzivních nabídek nad rámec již tak cenově zvýhodněných produktů. Celá akce potrvá do 11. února a poskytne uživatelům desítky tisíc zlevněných nabídek napříč všemi kategoriemi zboží.

Tržiště zároveň usnadní nákupy i těm, kteří se chystají obdarovat partnera na den sv. Valentýna – dle průzkumu platformy Allegro ve spolupráci s agenturou Perfect Crowd totiž jeden nebo dva dárky plánuje na tento den pořídit téměř polovina Čechů (46 %). Nejčastěji půjde o bonboniéru či jinou sladkost (48 %), oblíbená jsou však také vína (31 %) či kosmetika a parfémy (27 %), které budou do slevové akce Allegro Days také zapojeny.  

Uživatelé registrovaní v  programu Smart! mohou zároveň ke svým nákupům využít doručení zboží zdarma i jeho případné bezplatné vrácení. Lze jej uplatnit na objednávky s minimální hodnotou 299 Kč v případě doručení do boxů a výdejních míst či 499 Kč při doručení domů. Smart! členství nabízí Allegro.cz v rámci měsíčního poplatku ve výši 59 Kč nebo zvýhodněného ročního ve výši 299 Kč. Každý nákup je zároveň zabezpečen programem Allegro Protect, který chrání nakupující před nepředvídatelnými okolnostmi po uskutečnění nákupu, jako je chybějící, neúplná, nesprávná či poškozená objednávka.   

-stk-