Bonami otevírá prodejnu na Zličíně, kousek od svého skladu

úterý, 20. února 2024, 06:55 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Bonami otevírá kamenný obchod na pražském Zličíně, který bude zároveň i výdejnou. Objednávky skladem budou k dispozici do 30 minut. 

V pořadí 11. prodejnu otevírá Bonami v pražské Metropoli Zličín, zdroj: Bonami.

V pořadí 11. prodejnu otevírá Bonami v pražské Metropoli Zličín, zdroj: Bonami.

Bonami, prodejce nábytku, dekorací a potřeb do domácnosti i na zahradu, otevírá 19. února svou další kamennou prodejnu, tentokrát v pražské Metropoli Zličín

Obchod o rozloze 150 m2 bude současně výdejnou zboží objednaného přes e-shop. Jeho poloha jen několik kilometrů od centrálního skladu v Jenči navíc zákazníkům umožní vyzvednout si zboží ve skladu do 30 minut od objednání.

„Prodejny jsou pro Bonami důležitou částí skládačky. Slouží k vyzvednutí online objednávek, což dnes dělá na daných trzích skoro třetinu všech objednávek, zákazníci tam také mohou zboží jednoduše vrátit, ale zároveň jsou i důležitým prodejním kanálem. Dvě třetiny tržeb z prodejen jsou výsledkem toho, že se zákazníci přijdou poradit o daném produktu a objednávku udělají na prodejně online. A právě tato prodejna má vzhledem ke své poloze největší příležitost tento potenciál naplnit,” říká Pavel Vopařil, CEO Bonami.

Bonami aktuálně působí na 11 trzích střední a východní Evropy, prodejen má aktuálně sedm, a to v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Loni v červnu v tuzemsku otevřelo v pražském obchodním centru Westfield Chodov kuchyňské studio. Díky oživení poptávky od zhruba poloviny roku 2023 se firma vrací k růstu a v roce 2024 plánuje další investice do rozvoje jak na českém, tak evropském trhu.

Bonami otevírá první kamenné kuchyňské studio

pondělí 19. června 2023

-stk-