Coca-Cola uvádí v Česku novou limitku, „oslavuje" K-Pop

pátek, 23. února 2024, 06:50 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Coca-Cola uvádí na trhu limitovanou edici K-Wave Zero Sugar, oslavuje s ní subkulturu K-Popu.

Na podporu nové limitky se spojila Coca-Cola se známými K-Pop skupinami, zdroj: Coca-Cola.

Na podporu nové limitky se spojila Coca-Cola se známými K-Pop skupinami, zdroj: Coca-Cola.

Coca-Cola aktuálně představuje první edici Coca-Cola Creations roku 2024. Je jí Coca-Cola K-Wave Zero Sugar, která „oslavuje" fanoušky K-Popu a přináší jim příležitost propojit se s umělci jak v digitálním, tak i v reálném světě. Novinku podporuje reklamní kampaň. 

Pro spolupráci na kampani získala Coca-Cola skupiny K-Popu – Stray Kids, ITZY, NMIXX a zakladatele JYP Entertainment J. Y. Parka. Ti se spojili a vydali hymnu K-Popu „Like Magic“. Přes QR kód na nápojích Coca-Cola K-Wave Zero Sugar fanoušci získají online přístup na koncert K-Wave, který proběhne v červnu v jihokorejském Soulu a vystoupí na něm zmiňovaní umělci. 

„Na českém a slovenském trhu vůbec poprvé představujeme limitovanou edici Coca-Cola Creations. První letošní příchutí je Coca-Cola K-Wave Zero Sugar, která je inspirovaná uměním K-Popu. S jejím uvedením Coca-Cola přináší nejen novou příchuť, ale také nabídne nevšední prožitek ‚K-Wave Experience’,“ říká Mária Drotárová, senior brand manager Coca-Cola pro ČR a SK. 

V rámci uvedení na trh v České a Slovenské republice bude limitovaná edice Coca-Cola Creation K-Wave podpořena digitální kampaní, komunikací na sociálních sítích a spoluprací i s místními influencery jako například Pam Rabbit nebo Adam Pavlovčin, podporou v místě prodeje a PR kampaní. Coca-Cola se také rozhodla při této příležitosti navázat partnerství s Czech Korean Production a podpořit letošní taneční soutěž, která proběhne v březnu.

Limitovaná edice Coca-Cola K-Wave Zero Sugar je dostupná na vybraných trzích po celém světě, včetně Spojených států, Španělska, Singapuru, Jižní Koreje a samozřejmě České a Slovenské republiky. 

Globální kampaň byla vytvořena agenturami Forpeople, Virtue, WPP Open X/Ogilvy PR a EssenceMediaCom.

-stk-