SkyShowtime zdraží a zavede reklamu, UHD přesto chybí

pátek, 16. února 2024, 18:20 TV MediaGuru

Streamingová služba SkyShowtime bude dražší. Místo dosavadních 179 korun zaplatí předplatitel od 23. dubna 219 Kč. Novinkou je také levnější tarif s reklamou.

V březnu se objeví v katalogu služby loňský kinohit Oppenheimer. Foto: SkyShowtime

V březnu se objeví v katalogu služby loňský kinohit Oppenheimer. Foto: SkyShowtime

Streamingová služba SkyShowtime bude dražší. Místo dosavadních 179 korun zaplatí předplatitel od 23. dubna 219 Kč. O osudu zaváděcí ceny 89 korun, která měla zůstat zákazníkům natrvalo, platforma v tiskové zprávě nehovoří.

„Cílem SkyShowtime bylo vždy nabízet skvělou zábavu za skvělou cenu. I nadále se snažíme divákům na našich trzích přinášet to nejlepší z Hollywoodu i atraktivní místní tituly,“ uvedl Monty Sarhan, generální ředitel SkyShowtime.

Dosavadní předplatné Standard nově označované jako Standard Plus zdražuje ze stávajících 179 korun od 23. dubna na 219 korun (1759 Kč/rok). Novinkou je tarif s reklamou, který vyjde na 159 korun nebo 1259 Kč/rok.

„Zavedením našeho nového standardního předplatného s reklamou služba SkyShowtime i nadále vede z hlediska ceny a kvality, protože zákazníkům poskytuje ještě dostupnější nabídku zábavy pro celou rodinu,“ dodal Sarhan.

Vzhledem k tomu, že SkyShowtime nenabízí prozatím stále obsah v UHD rozlišení, předplatitelé se musí spokojit pouze s HD formátem. Seriál Yellowjackets tak měli paradoxně ve 4K/UHD k dispozici předplatitelé konkurenčního Netflixu.

-lukpol-