Sociální sítě a správu obsahu pro Dr. Oetker zajistí Fuse

čtvrtek, 8. února 2024, 06:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Tvorbu obsahu, správu sociálních sítí a community management značky Dr. Oetker pro Českou a Slovenskou republiku má nově na starost agentura Fuse.

Zdroj: Fuse

Zdroj: Fuse

Tvorbu obsahu, správu sociálních sítí a community management značky Dr. Oetker pro Českou a Slovenskou republiku má od 1. ledna 2024 nově ve svém klientském portfoliu contentová agentura Fuse ze skupiny Omnicom Media Group. Vzájemná spolupráce vzešla z neveřejného výběrového řízení.

V rámci správy sociálních sítí již má agentura Fuse se značkou Dr. Oetker zkušenost, v minulosti se podílela na správě vybraných stránek společnosti. Nově uzavřená spolupráce rozšiřuje aktivity na celé portfolio značky, a kromě správy sociálních sítí, tvorby obsahu a community managementu zahrnuje také PR komunikaci, o kterou se v online prostředí v rámci spolupráce postará společnost FleishmanHillard. Nákup médií bude nadále, jako už více než 20 let, v režii OMD ze stejné mateřské skupiny.

„Naše aktivity v následujících měsících soustředíme především na brand awarness a zároveň sjednocení komunikace produktů. Patří k tomu také přejmenování a využívání již jen jednoho hlavního profilu, ke kterému s novým rokem dochází. Cíleným obsahem na české i slovenské zákazníky chceme zasáhnout širokou skupinu lidí, pro které budeme připravovat různé komunikační strategie, abychom je oslovili originálním, a pro ně co nejsrozumitelnějším způsobem,“ říká Jakub Horváth, Content Lead Fuse.

Sortiment značky Dr. Oetker zahrnuje produkty od přísad a směsí na pečení, přes dezerty jako jsou například pudingy, sladká a slaná jídla v prášku, až po přípravky na zavařování, nebo mražené pizzy.

„Různorodost našich produktů a široká skupina zákazníků, kteří je nakupují, vyžadují promyšlené koncepty komunikace, a tomu je potřeba přizpůsobit také náš obraz na sociálních sítích. Věříme, že v následujících letech potvrdíme, že i v této disciplíně patříme k těm, které stojí za to sledovat,“ říká Karolína Junková, Digital Marketing Specialist za společnost Dr. Oetker.

Mimo novou spolupráci týkající se správy sociálních sítí je značka Dr. Oetker v klientském portfoliu agentury Fuse zastoupená také v oblasti esportu a product placementu.

-mav-