Somfy si na komunikaci vybírá agenturu MSL

středa, 14. února 2024, 12:25 Aktuality, PR MediaGuru

Somfy, společnost zaměřující se na oblast inteligentních řešeních pro domácnosti a budovy, navazuje spolupráci s agenturou MSL. 

Zdroj: Somfy

Zdroj: Somfy

Francouzská společnost Somfy, jeden z lídrů v oblasti inteligentních domácích řešení a domácí automatizace, si na zajištění PR vybrala agenturu MSL Czech Republic. 

„Moc se těšíme na spolupráci s agenturou MSL, pro spolupráci jsme si vybrali tým na základě strategického a přesvědčivého návrhu, jak zaujmout na českém trhu, na kterém potřebujeme zvýšit povědomí o značce,“ říká o spolupráci Agnieszka Sosnowicz, manažerka marketingové komunikace pro region střední a východní Evropy ve společnosti Somfy.

Somfy byla založena ve francouzském Clussu a jako první přišla na trh s automatizovaným stíněním. Své portfolio postupně rozšířila o další inteligentní prvky domácnosti, například o motorizovaná garážová vrata, inteligentní pergoly či bezpečnostní zámky. 

Tým MSL, vedený Michaelou Chrpovou doplňují Sylvie Micková a Petra Amirouche Kvapilová. Společně jsou zodpovědné za poskytování profesionálních PR služeb, cílit budou na posílení pozice Somfy na trhu a na rozvoj B2B vztahů. Klíčové bude pro tým efektivní komunikace s cílovými skupinami a zvýšení povědomí o značce v Česku.

-stk-