Albert zahájil velikonoční sběratelskou kampaň

pátek, 8. března 2024, 07:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Ve velikonoční sběratelské kampani nabídne Albert za nasbírané body Lego či nářadí Bosch. 

Za věrnostní body získají zákazníci v Albertu se slevou stavebnici Lego nebo nářadí Bosch, zdroj: Albert.

Za věrnostní body získají zákazníci v Albertu se slevou stavebnici Lego nebo nářadí Bosch, zdroj: Albert.

Albert spouští velikonoční sběratelskou kampaň. Za nasbírané body mohou zákazníci získat za zvýhodněnou cenu stavebnice Lego nebo nářadí značky Bosch

„Víme, že Velikonoce jsou událostí, při které se setkávají rodiny a společně si užívají jarní počasí a domácí pohodu. K tomu samozřejmě patří i přípravy, které chceme našim zákazníkům s prémiovým nářadím Bosch co nejvíce usnadnit,“ vysvětluje Kateřina Hanušová z oddělení marketingu obchodů Albert. V řadě Bosch zákazníci najdou strunovou sekačku, vysokotlaký čistič, akumulátorové nůžky a další.

Na rodiny s dětmi cílí Albert se stavebnicí Lego. „Zákazníci mohou vybírat z osmi druhů ministavebnic a čtyř stavebnic. V nabídce najdou různé řady značky Lego, od Duplo a Technic až po stavebnice s motivy Minecraft či Disney,“ popisuje Hanušová. V kampani mohou zákazníci celkem vybírat z 12 různých produktů, a to se slevou až 70 %.

Tak jako při každé sběratelské kampani, i tentokrát získají zákazníci za každých 200 korun za nákup zboží v obchodech Albert jeden bod. Body navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. Na odměny v podobě výrobků Lego a Bosch je potřeba nasbírat osm bodů s tím, že Albert dává jako dárek dva body navíc v případě klasické papírové kartičky, při využití aplikace Můj Albert získají zákazníci do začátku dokonce tři body.

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 6. března do 14. května 2024, nebo do vyčerpání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/lego a /www.albert.cz/bosch

-stk-