LFA vyhlásila tendr na generálního partnera fotbalové ligy

pátek, 1. března 2024, 12:10 Aktuality, Marketing MediaGuru

Ligová fotbalová asociace (LFA) zahájila soutěž na generální partnerství pro první a druhou ligu.

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Ligová fotbalová asociace (LFA) vyhlásila soutěž na generální partnerství celostátních ligových soutěží včetně získání práva na jejich pojmenování, a to na dobu následujících pěti sezon počínaje ročníkem 2024/25 a konče ročníkem 2028/29.

„Ligová fotbalová asociace by tímto způsobem chtěla oslovit subjekty, ať už přímo z České republiky, či ze zahraničí, a žádá je o případné vyjádření zájmu. Soutěž na generální partnerství je otevřena co nejširšímu okruhu potenciálních zájemců," uvedla LFA.

Jediným hodnotícím kritériem pro vyhodnocení vítěze je nabízená cena. Soutěž je koncipována jako dvoukolová a lhůta pro podání nabídek do prvního kola soutěže byla stanovena do 22. března 2024.

Soutěžní podmínky jsou k dispozici na webových stránkách asociace. Závazný vzor návrhu smlouvy pak obdrží každý zájemce, který o to v souladu s výzvou k podání nabídek LFA požádá. 

Stávajícím generálním partnerem je společnost Fortuna, která také propůjčila název tuzemské první a druhé fotbalové lize (Fortuna liga, Fortuna Národní liga).

LFA vyhlásí tendr na titulárního partnera až příští rok

úterý 28. listopadu 2023

Tipsport chce do tendru na generálního partnera fotbalové ligy

pondělí 30. října 2023

LFA chystá tendr na TV vysílatele i generálního partnera

čtvrtek 20. července 2023

-mav-