Telly zařazuje Warner TV, Sporty TV a další, vyřazuje AXN

čtvrtek, 28. března 2024, 10:10 Aktuality, TV MediaGuru

Telly zařazuje od konce března čtyři televizní kanály a ze satelitní nabídky vyřazuje kanály AXN. V nabídce internetové TV ale zůstávají.

Zdroj: Telly

Zdroj: Telly

Televizní operátor Telly přidává do své nabídky čtyři nové kanály. Celkový počet televizních stanic u základního balíčku Malý stoupl na 71, balíček Velký jich obsahuje dokonce 127. Po celý duben bude také kanál AMC zpřístupněný všem zákazníkům Telly.

Do internetové televize přibydou od konce března kanály Nova Lady, Markíza International, Warner TV a Sporty TV, všechny v HD kvalitě. Kanál Nova Lady bude k dispozici rovněž na satelitní televizi v SD kvalitě. Všechny nové televizní kanály míří do všech základních televizních balíčků: Malý, Střední a Velký. Kanál Sporty TV bude navíc i v samostatném sportovním balíčku.

Součástí programových změn je zároveň vyřazení kanálů AXN, AXN Black a AXN White z nabídky satelitní televize Telly z důvodu ukončení distribuční smlouvy. V nabídce internetové televize Telly tyto kanály i nadále zůstávají.

Warner TV začne vysílat v ČR od 2.4. a nabídne seriály a filmy z produkce Warner Bros. Discovery. Součástí vysílání budou také dokumentární filmy nebo reality show.

Sporty TV vysílá zejména sportovní přenosy, ať už tuzemské nebo zahraniční. Stěžejními sportovními přenosy jsou volejbal, florbal, basketbal, házená nebo hokej (2. česká liga nebo extraliga juniorů). Součástí vysílání jsou i původní edukativní dokumenty.

Nova Lady je zaměřená hlavně na ženské publikum; stanice vysílá české i zahraniční romantické seriály a filmy.

Markíza International je slovenský kanál zaměřený zejména na seriály, cestovatelské a zábavné pořady.

-mav-