Vilgain otevřela svoji prodejnu v Karlíně, vstupuje do retailu

pondělí, 25. března 2024, 06:45 Aktuality, Retail, Udržitelnost MediaGuru

V pražském Karlíně otevřela svou prodejnu značka Vilgain stavící na zdravých výrobcích. Zahájila tím svůj vstup do retailu.

Zdroj: Vilgain Health Store

Zdroj: Vilgain Health Store

V pražském Karlíně vznikl nový koncept Vilgain Health Store. Nabídka se kromě produktů značky Vilgain rozšiřuje i o čerstvé, lokální potraviny, včetně ovoce a zeleniny. 

Sortiment produktů zahrnují mj. trvanlivé potraviny, doplňky stravy, přírodní kosmetika nebo čerstvé potraviny. Výrobky neobsahují aditiva, stabilizátory nebo nadbytečné chemické látky.

„Přestože jednou z hlavních vizí značky Vilgain je naučit společnost číst složení produktů, ve svém obchodě ale zákazníkům tuto práci značně ulehčují. Obchod má sloužit jako místo, kde zákazníci složení číst nemusí, jelikož jsou všechny produkty vyrobeny z kvalitních surovin a bez zbytečných přísad," uvádí provozovatel prodejny.

„Naším cílem bylo vytvořit prostor, kde si zákazníci mohou být jistí kvalitou každého produktu na poličce. Chceme inspirovat a učit veřejnost více se zamýšlet nad tím, jaké složení má jídlo, které konzumují,” uvedl zakladatel značky Vilgain, Michal Hubík

Vilgain Health Store se nachází v atriu Paláce Karlín. Svůj koncept označuje značka za udržitelný a podporující lokální ekonomiku. „Vilgain Health Store je začátkem naší expanze do retailu, kdy chceme lidem umožnit si nakoupit kvalitní potraviny, včetně z lokálních farem, pekáren, mlékáren a mnoho dalších. V letošním roce chceme otevírat Vilgain Health Store v dalších lokalitách,” uvedl Michal Hubík.

-mav-