Billa jde s konceptem Viva Billa v síti OMV mimo Prahu

středa, 17. dubna 2024, 16:20 Aktuality, Retail MediaGuru

Billa a OMV rozšiřují v rozšiřování obchodů Viva Billa na českém trhu, poprvé jdou s konceptem i mimo Prahu. 

První mimopražský obchod Viva Billa otevřely Billa a OMV v Karlových Varech, zdroj: Billa.

První mimopražský obchod Viva Billa otevřely Billa a OMV v Karlových Varech, zdroj: Billa.

Společnosti OMV a Billa dokončily pilotní fázi uvedení obchodů Viva Billa do České republiky. Po otevření prvního obchodu u čerpací stanice OMV v Praze na Strakonické ulici u pražské Velké Chuchle následovalo v krátké době představení dalších dvou obchodů u pražských čerpacích stanic v ulicích Argentinská a 5. května. První fázi spolupráce zakončilo otevření prvního mimopražského obchodu Viva Billa u nově zrekonstruované čerpací stanice OMV v Karlových Varech v ulici Pobřežní. Celý interiér této čerpací stanice prošel v souladu s novým konceptem kompletní modernizací.

„Naším společným cílem je naučit řidiče využívat obchody Viva Billa při cestách z práce nebo třeba na víkend. Naše filozofie Viva založená na čerstvosti má s vizí společnosti Billa mnoho společného a koncept nových obchodů nám dává jednoznačně smysl. V rozšiřování nabídky komplexních služeb pro řidiče i jejich spolucestující na čerpacích stanicích vidíme budoucnost,“ komentuje Daniel Vasilache, generální ředitel společnosti OMV.

„Prodejny na čerpacích stanicích OMV šetří zákazníkům čas a umožňují jim pořídit si svůj nákup pohodlně a rychle na jejich cestách. Osvědčila se nám hlavně sázka na nabídku čerstvého sortimentu a základních trvanlivých potravin, která koresponduje se základní filozofií Viva společnosti OMV,“ uvádí Andreas Jüterbock, provozní ředitel společnosti Billa

K rozlišení čerpacích stanic s obchody Viva Billa jsou využívány výrazné designové prvky, včetně totemu. Interiér stanic je plně přizpůsoben konceptu Viva Billa. 

-stk-