Globus přidává novou privátní značku Váš výběr

čtvrtek, 4. dubna 2024, 12:45 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Globus chce s novou privátní značkou nabídnout zboží „za velmi příjemné ceny“. 

Nová privátní značka Globusu Váš výběr, zdroj: Globus

Nová privátní značka Globusu Váš výběr, zdroj: Globus

Globus rozšiřuje portfolio svých privátních značek. Nová značka s názvem Váš výběr má nabídnout kvalitní potraviny a drogerii „za velmi příjemné ceny“. 

Nová řada Váš výběr by měla oslovit širokou skupinu zákazníků. „Sortiment Váš výběr má oslovit zákazníky, kterým záleží na kvalitě, a to vše za přijatelnou cenu. Pracujeme na rozšíření značky, která obsáhne až několik stovek produktů. Váš výběr nemá nahrazovat žádný ze stávajících dodavatelských produktů, ale naopak rozšíří možnost volby zákazníkům,“ komentuje Aneta Turnovská, tisková mluvčí hypermarketů Globus. 

S novou značkou Váš výběr se mohou zákazníci setkat u řady potravin, jako jsou mouky, uzeniny nebo suché plody včetně ceněného českého modrého máku. Momentálně se řada rozšiřuje o papírový program do domácnosti a na své uvedení do prodeje v březnu čekají vybrané mléčné výrobky, čaje mražená zelenina a další. 

Mezi další privátní značky Globusu patří Dobrá kvalita/nízká cena, Globus, Globus Bio, Globus Gold, Globus Fresh ’n’ Go a Globus Fresh ’n’ Go vegan, drogerie a kosmetika Natuvell a Natuvell Baby, Oho, Prego a Prego Home, Clino! a Poctivá výroba Globus. 

-stk-