Obchod sociálních médií skupiny Óčko vede Vojtěch Vavrek

čtvrtek, 18. dubna 2024, 09:30 Aktuality, Internet & Mobil, TV, Lidé MediaGuru

Vojtěch Vavrek nově řídí obchodní část sociálních médií skupiny Óčko.

Vojtěch Vavrek, zdroj: TV Óčko

Vojtěch Vavrek, zdroj: TV Óčko

TV Óčko rozšiřuje svoji manažerskou strukturu, nabírá nové odborníky a pokračuje v navyšování posil v social media teamu. Pozici „Head of Sales Social Media “ zastává od dubna Vojtěch Vavrek, který přišel se zkušenostmi z online médií Refresher a CzechCrunch.

Vojtěch Vavrek bude ve své pozici usilovat o to, aby Óčko nebylo vnímané pouze jako televize, ale spíše jako komplexní médium, které se přesouvá do online prostoru, udává trendy, vytváří nové  pořady a  klientům poskytne to, co v online prostoru hledají. „Chceme být číslem jedna mezi médii zaměřujícími se na mladou generaci lidí. V rámci mé agendy chci pracovat na zefektivnění procesů tak, aby celý proces vytváření kampaní byl pro klienta co možná nejpříjemnější, ale zároveň jsme si zachovali naši pružnost, efektivitu a originalitu. Tím největším cílem je vytvořit team lidí, kteří budou tahat za jeden provaz," nastínil.

„Během posledního roku se Óčko etablovalo jako nejsilnější lifestyle médium s nabídkou reklamního prostoru na sociálních sítích. To s sebou přináší i posílení týmu o seniorní manažery, kteří povedou dlouhodobý růst naší platformy. Cílem je vybudovat zkušený a seniorní tým s hlubokou znalostí prostředí sociálních médií a zájmem o kreativní přístup k obsahu. To nám umožní i nadále vylepšovat a rozvíjet služby pro stávající i nové klienty, takže Vojta byl pro nás jasná volba“ říká Martin Vocásek, ředitel obchodu.

„ Návrhy obsahu pro sociální sítě a dlouhodobé strategie pro klienty jsou pro nás klíčové a náš obchodní tým byl vždy velmi aktivní online a žil sociálními sítěmi, protože jen díky tomu dokážete správně předat energii a nápady klientům," dodala Eliška Herciková, marketingová konzultantka TV Óčko.

-mav-