Recma: Knowlimits obhájila prvenství v novém žebříčku

pondělí, 8. dubna 2024, 12:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Knowlimits obhájila v žebříčku Recma Domestic Report publikovaném v březnu 2024 profil Dominant. Následují agentury OMD a Zenith.

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Skupina Knowlimits obhájila v žebříčku Recma Domestic Report publikovaném v březnu 2024 profil Dominant. Následují agentury OMD a Zenith.

Žebříček hodnotí výkony mediálních agentur v několika kritériích, které dělí do dvou základních oblastí – Vitality a Structure. V rámci části Vitality analyzuje úspěšnost získávání nového byznysu, kde se zohledňují například rozpočty klientů, jež se agenturám podařilo obhájit. Žebříček analyzuje velikost klientského portfolia, růstové momentum, získaná ocenění nebo změny a stabilitu klíčových leaderů agentur v posledních třech letech. Sekce Structure se pak zaměřuje na rozsah zdrojů v rámci dalších služeb agentur, strukturu klientského portfolia a zákaznickou loajalitu.

Do TOP 5 agentur podle žebříčku Recma se ještě zařadily OMD na druhém místě s profilem „high", pak Zenith rovněž s profilem „high“ a dále PHD a UM s profilem „very good".

Recma Domestic Report - TOP 5 

  agentura skóre profil
1. Knowlimits 23 Dominant
2. OMD 16 High
3. Zenith 12 High
4. PHD 10 Very Good
5. UM 10 Very Good

Zdro: Recma, 2024

Recma je výzkumnou společností hodnotící mediální agentury. Společnost byla založena v červnu 1991 v Paříži a je nezávislou společností, která publikuje řadu reportů mediálních agentur v celosvětovém měřítku. 

-mav-

Mediální tendry 2023: Nejvíce získaly OMD a Knowlimits

úterý 26. března 2024