Ťoupalík je v managementu Mindsquared, agentura rozšiřuje vedení

středa, 10. dubna 2024, 18:00 Reklama, Lidé MediaGuru

Agentura Mindsquared rozšiřuje svoji manažerskou strukturu, nabírá nové lidi a provádí vnitřní reorganizaci.

Michal Ťoupalík, zdroj: Blue Events

Michal Ťoupalík, zdroj: Blue Events

Do agentury Mindsquared od dubna nastoupil Michal Ťoupalík. Zastává pozici Strategy & Business Director. Firma zároveň reorganizuje svou strukturu na úrovni středního managementu.

Michal Ťoupalík do Mindsquared přišel z digitální agentury Marketup, kde vedl tým klientského servisu, nákupu médií a strategie. Dříve působil sedm let na pozici ředitele klientského servisu agentury OMD. Další zkušenosti na poli online reklamy získal během osmiletého působení ve skupině GroupM.

Už na začátku roku nastoupila Renata Smutná jako Chief Financial Officer. Má zkušenosti z finančního řízení společností i v Asii i USA.

Aktuální management Mindsquared se tak sestává z Petry Pipkové, Filipa Doubka, Michala Šedy, Kateřiny Uhrové, Renaty Smutné a Michala Ťoupalíka.

Agentura zároveň rozšiřuje střední management: do oddělení client service přišel Vojtěch Lukáš na pozici Client Success Team Lead. Dříve působil v agentuře Dentsu, kde zastával pozici Client Service Director.

Nový střední management se formuje v oddělení tradingu a nákupu. Jeho jednotlivá oddělení povedou: Jana Havlová, Daniela Grmelová a Anita Žáková. Pod vedením Kateřiny Uhrové se průběžně rozšiřuje i digitální oddělení.

„Reorganizace a posilování týmu nám umožní dlouhodobý růst. Cílem je postavit zkušený a seniorní tým, nejen na úrovni nejvyššího managementu, ale i na středních pozicích, abychom byli schopni nadále vylepšovat a rozvíjet služby našim stávajícím klientům, a především získávat nové zakázky,“ uvedla ředitelka agentury Mindsquared Petra Pipková.

-mav-

Mind2Flo mění strukturu, Galgonkův management končí

čtvrtek 1. února 2024