Vzniklo studio Fotograf Česko, nabízí síť fotografů po celé republice

středa, 3. dubna 2024, 15:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Fotografové Marian Beneš a Marek Štim přicházejí se sítí fotografů po celém Česku. Ta pomůže s vizuální prezentací firmám.

Marian Beneš a Marek Štim, zdroj: Fotograf Česko

Marian Beneš a Marek Štim, zdroj: Fotograf Česko

Produkční studio Fotograf Česko vzniklo propojením zkušeností dlouholetých kolegů Mariana Beneše a Marka Štima. Díky 30letým zkušenostem a kontaktům vytvořili síť profesionálních fotografů a video tvůrců po celém Česku. Nabízí rychlou koordinaci a poskytování audiovizuálních služeb firmám po celé republice. Od konkurence se chce nové studio odlišovat právě flexibilitou. 

„Věříme, že kvalita a rychlost jsou v současné době klíčové pro úspěch našich klientů. Proto jsme síť fotografů a videotvůrců vybudovali. Fungujeme jako jeden organismus. I když má firma například několik poboček rozmístěných po celé republice, dokážeme vše zkoordinovat a naplánovat tak, aby klient dostal jednotný vizuální materiál, který prodává,“ říká spoluzakladatel Marian Beneš.

Díky spolupráci s fotografy, kteří dokáží vyhovět specifickým potřebám různých odvětví – od průmyslu a stavebnictví po módu a kosmetiku si Fotograf Česko chce vybudovat jméno u středních a velkých podniků. „Ve vysoce zdigitalizovaném světě je rychlá vizuální propagace produktů, služeb či firem samotných nezbytná. Kombinace lidského faktoru, profesionálních znalostí a také AI jsou pro nás základem,“ dodává spoluzakladatel Marek Štim.

Samotní zakladatelé v minulosti spolupracovali s firmami jako je Notino, Kaufland, Škoda nebo Woox, kterým taktéž poskytovali komplexní audiovizuální služby.

-mav-