ČSOB startuje novou kampaň, odměňuje aktivní klienty

úterý, 7. května 2024, 16:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

ČSOB rozsáhlou komunikační kampaní podporuje svůj nový přístup k aktivním klientům.

Z nového spotu ČSOB, zdroj: ČSOB

Z nového spotu ČSOB, zdroj: ČSOB

Skupina ČSOB rozsáhlou komunikační kampaní podporuje svůj nový přístup k aktivním klientům. Ty, kdo ji volí jako hlavní banku pro své finanční potřeby, odměňuje za aktivitu na účtu výhodnějšími podmínkami u produktů. Kampaň potrvá od 7. května do 16. června a zahrne spoty v televizi, online formáty, sociální sítě i pobočkovou síť ČSOB. Objeví se v ní tradiční maskot chameleon i virtuální asistentka Kate.

„Cílem nové kampaně je představit vstřícným a lehce humorným způsobem, že se vyplácí používat náš účet. Vážíme si těch, kdo pravidelně využívají naše produkty, a považujeme za férové jim nabídnout ty nejlepší podmínky a odměnit je za to, že si nás vybrali jako hlavní banku pro své finanční potřeby. V kampani se klienti opět setkávají s našim maskotem chameleonem, který je tentokrát v roli trenéra. Případně se stačí jednoduše zeptat naší virtuální asistentky Kate, proč se vyplácí být aktivní. Nová komunikace podporuje a dále rozvíjí klíčový claim skupiny ČSOB Jdeme vám naproti,“ uvádí Renata Němcová Pixová, ředitelka Skupinové komunikace & marketingu ve skupině ČSOB.

Zdroj: ČSOB

Kampaň využívá klasického mixu komunikačních kanálů a platforem, ať už se jedná o televizní spoty, digitální formáty, PR a sociální sítě nebo POS/POP komunikaci ve vlastní síti. Úplnou novinkou je využití reklamy ve smart televizích (značek LG a Hisense) od platformy Teads. Na kampaň pak bude postupně navazovat ještě další komunikace s konkrétními nabídkami pro aktivní klienty.  Ti budou už od startu informováni ve svém mobilním bankovnictví ČSOB Smart, na webu csob.cz/vyhody nebo prostřednictvím komunikace s virtuální asistentkou Kate.

Pod kreativou kampaně je podepsána Zaraguza. Produkci zajistily společnosti Boogie Films a Plaftik. Režie se ujal Robert Hloz, 3D režie Juraj Demo Demovič. Mediální plánování a nákup měla na starosti Publicis Groupe.

-mav-