Kreativní tým v Pickerly nově řídí Aleš Vávra

středa, 15. května 2024, 07:10 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Agentura Pickerly rozšiřuje svůj core tým. Kreativu řídí Aleš Vávra, přichází Anna Hlaváčková a Karolína Kašubová. 

Nové tváře v Pickerly (zleva): Anna Hlaváčková, Aleš Vávra a Karolína Kašubová, zdroj: Pickerly

Nové tváře v Pickerly (zleva): Anna Hlaváčková, Aleš Vávra a Karolína Kašubová, zdroj: Pickerly

Future-built marketingová agentura Pickerly pod vedením Martina Pešky a Lukáše Cikánka rozšiřuje svůj tým o tři nové tváře. Novým Head of Brand & Creative Solutions se stává Aleš Vávra (dříve Fragile). Z pozice Art Directorky s agenturou navázala spolupráci Anna Hlaváčková, jako Multimedia Designerka Karolína Kašubová.

Aleš Vávra přichází do Pickerly se zkušenostmi se značkami z nejrůznějších vertikál od alko značek Jameson, Beefeater nebo Havana Club po beauty Sephora, Kneipp, Rimmel a Bourjois až po české Emco. Dříve působil ve Fragile. 

Anna Hlaváčková se reklamní tvorbě na pozicích v agenturách, na klientské straně a jako freelancer věnuje přes 13 let. Do Pickerly se přesunula z agentury Ogilvy, kde v týmu kreativců připravovala nadlinkovou komunikaci, integrované kampaně a veškerá in-store sdělení značky Tesco v regionu Česká republika, Slovensko a Maďarsko. V minulosti pracovala v pražských agenturách Underline, Alfa Medimedia a Relative design pro klienty Zentiva, Panasonic, Raiffeisenbank, Fiskars nebo město Třebíč. Jeden rok strávila v Anglii jako kreativní grafik ve společnosti Cigtronica.

Karolína Kašubová se zaměřuje nejen na grafický design, ale také video. Multimediální design vystudovala na vysoké škole. V agentuře Pickerly odpovídá za kreativní řešení vizuálů a spolupracuje na výrobě a postprodukci videí primárně používaných pro sociální sítě. Podílí se na grafických výstupech pro klienty jako Billa a Brit. Před navázáním spolupráce s Pickerly pracovala v agentuře Taste pro klienty Rio Mare, Uniqa a Prevenar.

-stk-