Media Club nově zastupuje streamovací službu Canal+

čtvrtek, 2. května 2024, 13:45 Internet & Mobil, TV MediaGuru

Inzertní prostor videoreklamy zastupitelství Media Club se od května rozšiřuje o videotéku Canal+.

Zdroj: Media Club

Zdroj: Media Club

Obchodní zastupitelství Media Club přidává do svého portfolia streamovací službu Canal+, která je na českém a slovenském trhu od dubna loňského roku. Od května ji zařazuje jako součást inzertního prostoru videoreklamy. Videoreklama se zobrazuje především u televizních pořadů Canal+ Sport s přenosy z anglické Premier League, WTA, World Padel Tour, ragbyové ligy Top 14 a pořadů Canal+ Action.

„Media Club je aktuálně dvojkou na trhu v online reklamě a hledání nových příležitostí k dalšímu růstu patří mezi naše priority. Díky akvizici společností Impression Media a WeLove jsme již významně rozšířili portfolio obchodovaných webů a klientům nabídli specializované balíčky. Zastupování streamovací platformy Canal+, která se zaměřuje na současnou hranou tvorbu a sporty, nám umožní zkvalitnit nabídku obsahu u našeho video inventory,“ říká Petr Hatlapatka, obchodní ředitel online divize Media Clubu.

„Vzhledem k prémiovému charakteru služeb Canal+ pro nás reklama není hlavním zdrojem příjmů. S využitím zkušeností skupiny se ji proto snažíme nasazovat pouze v míře, ve které diváka významným způsobem neruší. Do budoucna si v tomto směru hodně slibujeme od online reklamy, kterou jsme v průběhu dubna úspěšně otestovali a nasadili. Jsem rád, že se nám podařilo domluvit na spolupráci se skupinou Prima, kterou obchodně zastupuje Media Club a v této oblasti patří k předním hráčům na trhu,“ uvádí Ladislav Řeháček, VP společnosti Canal+ Luxembourg pro Českou republiku a Slovensko.

Streamovací služba Canal+ funguje v České republice a na Slovensku od dubna 2023. Platforma nabízí VOD knihovnu, která je rozdělena podle žánrů a vybrané tituly jsou uspořádány do tematických řad od série akčních klasik přes příběhy s ženskou tematikou až po Oscary oceněné filmy. Mezi nabízenými tituly je silně zastoupena evropská a vlastní produkce společnosti Studio Canal, která je součástí Canal+ Group. Na platformě se najdou i pořady dalších distribučních společností, jako jsou MGM, Sony, Vertical, Bontonfilm, AQS, Paramount, Media Squad, All3Media, Fremantle Media či Apple TV+

-mav-

Zahajuje služba Canal+, přinese českou produkci i obsah z Apple TV+

čtvrtek 27. dubna 2023