Prima startuje reality seriál Escape na Prima+ a Prima Cool

úterý, 28. května 2024, 19:35 Aktuality, TV MediaGuru

Nový reality seriál Escape o mladých lidech uvede Prima nejprve na své video službě Prima+ a o týden později ho nabídne na Prima Cool.

Escape, zdroj: FTV Prima

Escape, zdroj: FTV Prima

Od pondělí 17. června zařadí do své nabídky služba Prima+ nový reality seriál Escape. O týden později, tedy od 24. června, se bude vysílat také na tematickém kanálu Prima Cool

Nejde o klasický seriál, příběh je sice dopředu napsaný, ale dialogy jsou  autentické rozhovory herců. Ústřední postavení má v příběhu dvojice mladých lidí, kteří se seznámí během léčby v nemocnici v pražských Bohnicích, ze které se rozhodnou utéct. 

„Hlavní hrdinové už nejsou děti, o které se starají rodiče, ale nejsou ještě ani úplně dospělí, aby se starali sami o sebe. Sledujeme je v křehkém přerodu, kdy se staví na vlastní nohy a učí se přijímat zodpovědnost za vlastní rozhodnutí," popsala Lucia Kršáková, výrobní ředitelka skupiny Prima.

Seriál má 25 dílů o stopáži 40 minut. V hlavních rolích se představí Aneta Kernová, Josef Bánovec, Václav Hoskovec, Jakub Kalián, Lucie Linhartová, Nikol Fryšová a Josef Hervert.

Za seriálem stojí produkce Karlsbridge, režisérkou je Kateřina Formanová, která společně s Danielem Miňovským napsala námět. Na scénáři se vedle Kateřiny Formanové podílely Eva Střihavková a Tereza Střihavková.

-mav-