T-Mobile cílí letní kampaní na Gen Z, soutěží o lístky

středa, 5. června 2024, 19:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Deutsche Telekom s T-Mobilem se svou letní evropskou kampaní zaměří na mladé. 

Zdroj: Deutsche Telekom

Zdroj: Deutsche Telekom

Skupina Deutsche Telekom, do které patří i český T-Mobile, bude v letní komunikaci cílit na generaci Z. Kampaň pod heslemTo léto, na které nezapomenešzahájila 5. června ve všech evropských zemích, kde skupiny působí, a nabídne soutěže o lístky na koncerty a další dárky. 

Cílem kampaně je propojování mladých lidí napříč Evropou prostřednictvím hudebních zážitků a nezapomenutelných vzpomínek. V zákaznickém programu Magenta Moments jsou již nyní soutěže o lístky na festivaly Colours of Ostrava, slovenský LoveStream, rakouský Paradies Garten a maďarský festival Inota. Během června mohou vyhrát i exkluzivní VIP balíček pro dvě osoby na hip-hopový festival Rolling Loud v Rakousku.

Letní kampaň zahájila akce pod hlavičkou Telekom Electronic Beats, jejíž hlavními hvězdami byla kapela Sugababes, která společně s DJ Heartstring vystoupila v berlínské večerce Drinks & More. 

„V Česku uspořádá Electronic Beats stejně jako minulý rok pop-up akci na pražské Letné u Metronomu. Ještě pře prázdninami 27. června od 16 do 22 hodin tam vystoupí DJs Theya, Kaa Glo, Ascendant Vierge a vše zakončí hvězdná horsegiirL. Mezi zákazníky máme mnoho fanoušků dobré hudby a jsme rádi, že si i díky nám si užijí nezapomenutelné chvíle #MeziSvými,“ dodává Iva Menclová, zastupující ředitelka značky a marketingové komunikace T-Mobile. Vstup na akci je pro všechny zdarma a zákazníci T-Mobile se kromě koncertů mohou těšit i na nabídky v Magenta Moments v okolí Letné. 

Festivalové léto pak uzavře zářijový festival Lollapalooza v Berlíně. Soutěž o VIP balíček s cestou i ubytováním na tuhle akci najdou zákazníci T-Mobilu v Magenta Moments na začátku července. 

O lokalizaci komunikace projektu se stará social tým Ticino a mediální plán vypracovala agentura EssenceMediaCom. Komunikace bude probíhat na sociálních sítích, online médiích, outdooru a Spotify.  

-stk-