Značka Royal Crown Cola v nové komunikaci „zpomaluje"

středa, 19. června 2024, 15:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Kdo nikam nespěchá, nic mu neujde, hlásá v nové kampani značka Royal Crown Cola z portfolia společnosti Kofola ČeskoSlovensko.

Klíčový vizuál kampaně Royal Crown Cola, zdroj: Kofola ČeskoSlovensko

Klíčový vizuál kampaně Royal Crown Cola, zdroj: Kofola ČeskoSlovensko

Letošní nový kreativní koncept značky Royal Crown Cola, který vznikal pod vedením agentury Wiktor Leo Burnett (WLB), se soustředí na rozvíjení atributu značky, kterým je zpomalení. Ten podtrhuje i hlavní motto nové kampaně: „Kdo nikam nespěchá, tomu nic neujde". Ústředním prvkem komunikace je i houpací křeslo, které se objevuje napříč několika jejími formáty. 

V rámci komunikace vzniká také tzv. Slow Dining Society, restaurace a kavárny pod záštitou Royal Crown Cola, které dbají na kvalitu surovin, pomalou přípravu a celkový zážitek z jídla či nápoje. V online komunikaci bude značka přítomna zejména prostřednictvím receptů, které vytvořila ve spolupráci s českým kuchařem Markem Pavalou. Vedle internetu se kampaň objeví v ulicích českých a slovenských měst.

„Při výběru kreativního konceptu byl pro nás jedním z důležitých faktorů návrh ambasadora, který dá značce legitimitu a know-how k tomu, aby se mohla spojovat s kvalitním jídlem připravovaným americkým způsobem na grilu nebo na ohni. Marek Pavala je pro tento úkol jako stvořený. Hodí se nám do komunikace svým projektem Camp Fuego, klidným, charismatickým vystupováním, či dokonce oblečením, které přirozeně nosí,“ uvedla Olga Kubíková, marketingová manažerka, Kofola ČeskoSlovensko.

„Mám rád značky, které si jednoznačně přivlastní unikátní atribut pro segment a jsou připraveny dlouhodobě jej komunikačně naplňovat. RCC je krásná značka. Ideou značky, designem a v neposlední řadě i skladbou lidí, kteří pro ni pracují. Chemie s klientem je skvělá," dodal Lukáš Lukonič, Associate Creative Director z agentury Wiktor Leo Burnett.

-mav-