Nova zahajuje show Survivor na Voyo, v úterý v televizi

pondělí, 17. ledna 2022, 17:15 Aktuality, TV MediaGuru

TV Nova startuje vysílání reality show Survivor Česko & Slovensko. První díl nabídne ke zhlédnutí na Voyo v pondělí 17. ledna a v úterý 18. ledna v televizním vysílání.

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Televize Nova potvrdila na svém oficiálním facebookovém profilu start reality show Survivor Česko & Slovensko v pondělí 17. ledna na Voyo a v úterý 18. ledna ve večerním vysílání TV Nova od 20:20.

Start pořadu se o týden posunul kvůli onemocnění covid-19. V pořadu se utká 24 soutěžících, kteří jsou rozděleni do dvou kmenů.

Z českých celebrit se „soutěže o přežití" zúčastní zpěvák, herec a moderátor Vojtěch Drahokoupil, herečka, zpěvačka a stand-up komička Iva Pazderková, youtuberka, blogerka a moderátorka Nikola Čechová, moderátor rádia Evropa 2 Tomáš Zástěra, finalistka kuchařské soutěže MasterChef Česko Ta Thuy Dung alias Chili, herečka a zpěvačka Barbora Jánová a také model, herec a bývalý fotbalista Matěj Paprčiak.

Pořadem provede česko-slovenská moderátorská dvojice. Českým průvodcem show bude sportovní komentátor Ondřej Novotný. Slovensko bude zastupovat Martin Šmahel, kterého znají diváci TV Markíza jako moderátora online pořadu Farma X-tra. Také sesterská TV Markíza uvede první díl pořadu v pondělí na Voyo a v úterý v televizi.

Start prvního televizního dílu na TV Nova půjde proti premiérovému dílu seriálu Slunečná na TV Prima. Hlavní kanál České televize vysílá v úterý 18.1. od 20:10 film Jan Palach.

-mav-