TV Nova zahájí od neděle 5. června vysílání Lego Masters

pátek, 3. června 2022, 12:30 Aktuality, TV MediaGuru

Nová show je už teď dostupná v nabídce platformy Voyo, od neděle 5. června se objeví také v televizním vysílání hlavního kanálu Nova.

Lego Masters. zdroj: TV Nova

Lego Masters. zdroj: TV Nova

Nová show Lego Masters odvysílá svůj první televizní díl  v neděli 5. června na TV Nova od 20:20. Na Voyo je k dispozici už teď. Moderátory pořadu jsou herec Matouš Ruml a slovenská komička Evelyn. Pořadem provede také porotce a muzikant Marián Čekovský.

Čekovský vybíral talenty už v show SuperStar Česko Slovensko. Tentokráte bude hodnotit šest dvojic, které bojují o titul Lego Masters a půl milionu korun. 

Šest nejlepších dvojic z Česka a Slovenska soutěží v pořadu mezi sebou. Prvním zadáním je postavit něco inspirované vesmírem. Součástí úkolu je stavbu také zničit a efekt si zpětně pustit na zpomaleném záběru. Hodnotit se bude tedy nejen stavba, ale i výsledný efekt. „Máme celkem tři způsoby destrukce. Tím prvním je, že vaše výtvory rozdrtíme baseballovou pálkou. Nebo vaše výtvory shodíme z výšky nebo je zkrátka necháme vybuchnout,“ sdělil moderátor Matouš Ruml.

Show Lego Masters reprezentuje podstatu značky

středa 1. června 2022

-mav-