Prima+ startuje, předplatitelé iPrima bez reklam mají slevu

úterý, 7. února 2023, 10:15 TV, Aktuality MediaGuru

Skupina Prima spustí ve středu 8. února svou novou videotéku Prima+ s kombinací obsahu z televizní obrazovky i originální produkce. S podobou služby už se mohou v prvních náhledech seznámit zájemci v Obchodu Play.

Prima pokračuje druhou řadou se seriálem Černé vdovy. Zdroj: FTV Prima

Prima pokračuje druhou řadou se seriálem Černé vdovy. Zdroj: FTV Prima

Majitelé televizorů a multimediálních center s operačním systémem Android TV už mají k dispozici ke stažení aplikaci Prima+, tedy stejnojmennou videotéku, kterou spustí společnost FTV Prima v polovině tohoto pracovního týdne. Po nainstalování ale není možné z pochopitelných důvodů používat. Uživateli se objeví na obrazovce informace, že probíhá údržba služby s termínem, od kdy bude videotéka k dispozici. Náhledy přinášíme níže.

Nad rámec toho, co již bylo k nové službě řečeno, je třeba uvést, že velkou výhodu v oblasti předplatného získají ti uživatelé, kteří již využívali videotéku „iPrima bez reklam“, která byla zpoplatněna částkou 89 korun/měsíc. Stejná cena bude platit i v případě nejvyššího tarifu na Prima+. Diváci, kteří tak mezi oběma službami migrují a nezruší předplatné, získají trvalý přístup se zaváděcí slevou 40 %. FTV Prima o tom informovala uživatele v minulém týdnu.

-lukpol-

Prima spustí 8. února svou streamingovou službu Prima+

úterý 24. ledna 2023