T-Mobile zařadí Canal+ Action od 1. března, reklamu zajistí Atmedia

středa, 22. února 2023, 17:35 TV, Aktuality MediaGuru

Nová stanice Canal+ Action se objeví i v nabídce T-Mobile TV. Zároveň od 1. března vstoupí do elektronického měření TV sledovanosti, prodej reklamy obstará zastupitelství Atmedia.

Hlavním tahákem nové stanice bude premiéra snímku Všechno, všude, najednou nominována na 11 Oscarů. Zdroj: Bontonfilm

Hlavním tahákem nové stanice bude premiéra snímku Všechno, všude, najednou nominována na 11 Oscarů. Zdroj: Bontonfilm

Nejen v nabídkách operátorů Skylink a freeSAT patřících pod francouzskou skupinu Canal+, ale také u operátora T-Mobile budou moci najít zájemci nový placený program Canal+ Action. Firma potvrdila, že ho zařadí za týden, ve středu 1. března.

Zařazení stanice Canal+ Action je dalším krokem v oblasti spolupráce mezi skupinou Deutsche Telekom v našem regionu a Canal+. T-Mobile už má v nabídce díky dohodě se Skylinkem programy Canal+ Sport, naopak konkurenci v nabídce chybí. T-Mobile je tak jediným konkurenčním operátorem, který stanice Canal+ svým klientům nabízí. Canal+ Action se objeví v T-Mobile TV ve středu 1. března.

Velkým lákadlem nového programu bude premiéra snímku Všechno, všude, najednou, která je nominována na Oscara hned v 11 kategoriích. Kromě titulů, které už redakce MediaGuru.cz představila v úterní zprávě půjde dále například o Postradatelní 2, Plán útěku nebo Plán B. Skylink již zařadil tento program i do své internetové televize. Jeho archiv včetně funkce zpětného zhlédnutí budou mít k dispozici i klienti T-Mobile TV.

Mediální zastupitelství Atmedia zároveň zařazuje Canal+ Action od 1. března do svého portfolia. Doplní další tematické televizní stanice v obchodních balíčcích atmax, atadults a atchoice. V rámci této spolupráce bude Canal+ Action zapojen rovněž do oficiálního elektronického měření televizní sledovanosti.

„Zařazením Canal+ Action do našeho portfolia tematických televizních stanic prohlubujeme spolupráci s mediální společností Canal+, jejíž další televizní kanály FilmBox a FilmBox Stars na českém trhu již několik let obchodně zastupujeme,” uvedla Michaela Suráková, Managing Director společnosti Atmedia.

-lukpol-