Seriál o dospívání Sex O’Clock zahájí na Voyo od 10. března

středa, 1. března 2023, 12:10 Aktuality, TV MediaGuru

Seriál o dospívání Sex O’Clock začne Voyo nabízet od pátku 10. března, každý týden uvolní nový díl.

Desetidílný rodinný komediální seriál Sex O’Clock, který vznikl pod značkou Voyo Originál, zahájí na Voyo od pátku 10. března. Každý týden bude k dispozici nový díl. Seriál připravila produkční společnost Cinebonbon v čele s producenty Karolinou Zalabákovou a Lukášem Gargulákem. Kreativní producentkou Voyo je Marta Fenclová. Režírovala Karolina Zalabáková společně s Janem Bártkem.

„Konečně je tu český seriál o pubertě! Přidrzlý, otevřený, vtipný a pod tím vším závažný. Oceňuji, že producenti zvolili výrazný výtvarný styl, příběh zasadili do Zlína, obsadili nové tváře a těm známým dali role, jaké nás překvapí a budou bavit,“ říká ředitel vývoje TV Nova a Voyo Michal Reitler.

„Na seriálu s tematikou dospívání jsem intenzivně pracovala posledních pět let. S posvěcením pana ředitele jsem znovu chodila na svůj bývalý gympl, šmírovala v hodinách, zkoumala všechny možné outfity a cpala se bílým pečivem pod lavicí. S touhle exkurzí jsem pochopila, že naši šestnáctiletí přátelé řeší bez pocitu trapnosti své trans kamarády a kamarádky, upřímně je trápí planeta a jestli je konkrétní jedinec hetero nebo homo je každému upřímně jedno,“ říká Karolina Zalabáková.

V roli patnáctiletého Adama před kamerou debutuje talentovaný Maxmilián Kocek. V roli jeho seriálové sestry se představí Sára Korbelová.

V dalších rolích se objeví Karolin Omastová, Tomas Sean Pšenička, Kryštof Švehlík, Csongor Kassai, Leona Skleničková, Iva Kruntorádová, Jana Švandová, Vašek Vašák, Zuzana Kanócz, Lucie Siposová, Kristýna Leichtová, Vivien Machková, Eva Podzimková, Jakub Žáček, Regina Řandová, Michal Borovský, Viktor Dvořák, Zdeněk Julina, Iva Pazderková, Vojtěch Vodochodský a Josef Carda.

-mav-