Canal+ Sport 2 s WTA zahajuje, nabízí ho dvě služby

pondělí, 1. ledna 2024, 08:50 Aktuality, TV MediaGuru

V noci z 1. na 2. ledna odstartuje nová tematická stanice Canal+ Sport 2. Francouzská mediální skupina Canal+ zachovává exkluzivitu ženského tenisu výhradně pro své zákazníky, kromě její videotéky tedy bude pouze v nabídce Skylinku.

Tenistka Petra Kvitová. Foto: Livesport

Tenistka Petra Kvitová. Foto: Livesport

Distribuce nového tematického programu Canal+ Sport 2 nepřináší žádná překvapení. Francouzská skupina Canal+ dopředu avizovala, že tuto stanici, jejímž obsahem je ženská tenisová tour WTA, plánuje exkluzivně zachovat pouze pro své abonenty. Pokud se do budoucna nic nezmění, budou k ní tedy mít přístup klienti online videotéky Canal+, zákazníci satelitní televize Skylink a internetové platformy Skylink Live TV. Programová pozice již byla ve službách k dispozici v průběhu prosince.

Historicky prvním pořadem Canal+ Sport 2 bude v úterý 2. ledna 2024 ve 3:30 přímý přenos ženské tenisové série WTA Brisbane, následovat bude ještě další živé utkání, a to od 5:30 a následně od 11:00. Mezitím se mohou diváci podívat na reprízu programu. Na základě dohody o postoupení části práv, kterou společnost Canal+ uzavřela se společností AMC Networks International, budou některé turnaje WTA 250 vysílány na Sport1 a Sport2. V roce 2024 se jedná o 15 turnajů.

-lukpol-

Canal+ Sport 2 zahájí v lednu, WTA bude i na Sport 1 a 2

čtvrtek 7. prosince 2023

Tenisovou WTA nabídne další program Canal+ Sport

úterý 28. listopadu 2023

Canal+ přidává k Premier League tenisovou WTA

středa 22. listopadu 2023