Nova na jaře: Policie Hvar, Odznak Vysočina či Jedna rodina dvakrát týdně

středa, 6. prosince 2023, 15:35 TV MediaGuru

Hlavní seriálovou novinkou TV Nova pro jarní sezónu 2024 je Policie Hvar. Dvakrát týdně se bude vysílat Jedna rodina, představí se i nové díly seriálů Specialisté a Odznak Vysočina.

Zleva: Kamil Houska, Michal Reitler a Silvia Majeská na tiskové konferenci TV Nova, zdroj: MediaGuru.cz

Zleva: Kamil Houska, Michal Reitler a Silvia Majeská na tiskové konferenci TV Nova, zdroj: MediaGuru.cz

Televize Nova zařadí do jarního vysílání v roce 2024 nový detektivní seriál z jadranského pobřeží Policie Hvar. Nova ho začala natáčet letos pod pracovním názvem Dobro došli. Připravili ho tvůrci Kriminálky Anděl. Hlavní role ztvárnili Jakub Štáfek s Alžbětou Ferencovou, kteří v příběhu objasňují zločiny českých a slovenských turistů v Chorvatsku. Má ale obsahovat i prvky humoru a nadsázky, a tím se odlišovat od jiných seriálů Novy typu Specialisté nebo Kriminálky Anděl. Pořady pro jaro 2024 představila Nova na středeční tiskové konferenci.

K novinkám patří také třetí řada rodinného seriálu Jedna rodina, který se bude nově vysílat dvakrát týdně – v úterý a ve čtvrtek od 20:20 (dosud vysílán jen v úterý).

Pokračuje i seriál Zlatá labuť, a to svou třetí řadou, která ale bude zároveň řadou závěrečnou. Vysílacím dnem zůstává čtvrtek.

Pro pondělní večery je připravena nová řada seriálu Specialisté, na středeční večery nové díly Výměny manželek a také pořadu Utajený šéf. S novými díly se představí i nová řada, v pořadí třetí, seriálu Odznak Vysočina. Na víkendové večery se chystá show Superlov

V nabídce publicistických pořadů se nově objeví pořad Na vaší straně, vysílat se bude od ledna 2024. Moderátorkou pořadu je Linda Nguyenová, vysílat se bude každou sobotu před Televizními novinami, stopáž pořadu je 30 až 40 minut.

Na videoplatformu Voyo zamíří v jarní sezoně šestidílná Metoda Markovič Hojer. Životopisná trilogie Iveta se uzavře třetí a závěrečnou řadou. Voyo nabídne i novou řadu reality show Survivor Česko & Slovensko. Stálicí jsou i nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Voyo má aktuálně v Česku a na Slovensku 650 tisíc uživatelů.

Detailní informace k programu TV Nova a platformy Voyo na jaře 2024 najdete v materiálech níže.

-mav-