Voyo přidalo jednu ze žádaných funkci, uživatelské profily

pátek, 15. prosince 2023, 11:00 Aktuality, TV MediaGuru

Online videotéka Voyo nabízí od čtvrtka 14. prosince konečně možnost vytvoření uživatelských profilů. Upozornění k jeho vytvoření vyskočí uživateli hned při spuštění aplikace.

Nabídka výběru profilu při spuštění aplikace Voyo. Repro: Android TV

Nabídka výběru profilu při spuštění aplikace Voyo. Repro: Android TV

Možnost vytvoření uživatelských profilů bylo jednou ze základních funkcí online videoték, která však doposud na Voyu chyběla. Disponovala ji mimo jiné i konkurenční služba Prima+, kterou FTV Prima spustila teprve v letošním roce. Zákazník Voya má při prvním spuštění „nového nastavení“ k dispozici jeden profil jako hlavní, k němu pak může vytvořit ještě další čtyři. Jednotlivé profily pak lze odlišit avatary postav z jednotlivých seriálů nebo minisérií mediální skupiny Nova.

Do profilu lze použít například fotky herců ze seriálů Specialisté, Táta v nesnázích, Zlatá labuť nebo Ordinace v růžové zahradě 2, z novějších titulů je k dispozici například minisérie Extraktoři. Se zřízením jednotlivých uživatelských profilů se do budoucna na Voyu otvírají možnosti funkcí, které už dnes online videotéky standardně nabízejí – rozsledované tituly, doporučování obsahu a pochopitelně také jeho personalizace. Nová funkce je k dispozici i pro zákazníky přistupující přes operátora.

Uživatelský profil, zdroj: TV Nova

Uživatelský profil, zdroj: TV Nova

Dětský profil, zdroj: TV Nova

Dětský profil, zdroj: TV Nova

-lukpol-