Magenta TV přidá Premier Sport 3 s ATP a další dva kanály

čtvrtek, 11. ledna 2024, 11:40 Aktuality, TV MediaGuru

Diváci placené televize budou moci sledovat přenosy mužské tenisové tour ATP také na platformě Magenta TV, stejně jako tuto možnost mají klienti Telly a O2 TV. Nově budou do nabídky zařazeny i kanály Arena Sport 2 a Love Nature 4K.

Logo kanálu Premier Sport 3

Logo kanálu Premier Sport 3

Zcela nový program Premier Sport 3, který doposud nabízeli zákazníkům operátoři O2 TV a Telly, přináší to nejlepší z mužského tenisu – kompletní sezóny turnajů ATP World Tour. Kanál vysílá nejen živé přenosy všech zápasů, ale nabízí i exkluzivní rozhovory, záběry ze zákulisí a analýzy od renomovaných tenisových expertů. Pro zákazníky Magenta TV bude dostupný od 15. ledna od tarifu M na pozici 92. Operátor T-Mobile zařazuje do nabídky jeho HD verzi.

Programovou nabídku od 1. února rozšiřuje i Arena Sport 2 zaměřený na motoristické pořady a evropské fotbalové soutěže, konkrétně nizozemskou, rakouskou, portugalskou nebo belgickou ligu. Kromě toho nabídne také předkola zápasů UEFA a další sportovní zápasy a pořady. Nový kanál bude dostupný od tarifu M na programové předvolbě pozici 104. V loňském roce zařadil tuto stanici do nabídky například i konkurenční operátor Skylink nebo O2 TV (ta však pouze v SD).

Celosvětově oblíbený přírodovědný kanál Love Nature 4K nabízí poutavé dokumenty o zvířatech a přírodě v nativním 4K rozlišení. Stanice však není vysílána s vysokým dynamickým rozsahem HDR, divák se tak dočká pouze vyšší obrazové kvality, ale ne bohatšího barevného spektra. Prémiový obsah Love Nature je dostupný v téměř 150 zemích po celém světě a od 1. února se na něj mohou těšit i zákazníci Magenta TV od tarifu S na pozici 158. Stanice je k dispozici v češtině.

Magenta TV bez Canal+ Sport 2 s WTA, změny v řazení

čtvrtek 14. prosince 2023

O2 TV Tenis končí, startuje Premier Sport 3

neděle 31. prosince 2023

Love Nature 4K, FilmBox a Spark jsou v základu SledováníTV

čtvrtek 5. října 2023

-lukpol-