Seznamovací reality show plánuje vedle Novy také Prima

pondělí, 12. února 2024, 07:05 TV MediaGuru

Televize Prima chystá do vysílání seznamovací reality show, v tomto žánru aktuálně žádný pořad nenabízí.

Ilustrační foto, zdroj: Unsplash

Ilustrační foto, zdroj: Unsplash

Novou seznamovací reality show připravuje do vysílání také TV Prima. Na konci minulého týdne otevřela casting a ve svém vysílání vyzvala k účasti v „nové seznamovací show v tropickém ráji". Prima zatím neuvedla bližší informace, o jaký typ seznamovací reality show se jedná.

Obě hlavní komerční televize tak namířily zájem do žánru seznamovacích formátů reality show. Jak už jsme dříve informovali, Nova zamýšlí po sedmnácti letech vrátit reality show The Bachelor, ve které si mladý milionář vybírá nevěstu z několika dívek. 

Nova zároveň v posledních letech nabídla tři řady seznamovací reality show Love Island. Poslední třetí řadu vysílala loni na podzim ve své videoslužbě Voyo a na tematické stanici Nova Fun.

V nabídce TV Prima aktuálně žádná seznamovací reality show nefiguruje. V minulosti vysílala například pořad Farmář hledá ženu, Nova zase nabídla Svatbu na první pohled.

Prima vedle castingu pro novou seznamovací reality show shání účastníky i do nové soutěžní hry. Konkurenční Nova zase otevřela casting pro gastronomickou reality show Hell's kitchen, kterou zamýšlí vysílat letos na podzim místo MasterChefa.

Nova po letech opráší reality show The Bachelor

úterý 23. ledna 2024

Prima na jaře nasadí Česko na grilu, vrací se Pohlreich

pondělí 29. ledna 2024

Show Big Brother se uzavřela, do vysílání se chystá Survivor

neděle 14. ledna 2024

-mav-