Warner TV zahájí své vysílání v Česku 2. dubna

pondělí, 4. března 2024, 11:45 TV MediaGuru

Zdarma šířený kanál Warner TV, který bude čerpat z knihovny Warner Bros. Discovery, zahájí 2. dubna. Nabídne filmy a seriály.

Zdroj: Warner Bros

Zdroj: Warner Bros

Od 2. dubna 2024 bude mít Česká republika nový volně vysílaný televizní kanál Warner TV. Spustí ho společnost Warner Bros. Discovery.

„Od dubna si čeští diváci budou moci vychutnat širokou nabídku obsahu, včetně filmů a seriálů, na Warner TV. Jsme blízko spuštění našeho prvního volně vysílaného kanálu na trhu a všem divákům přineseme do vysílání velkou knihovnu obsahu, od klasických filmů až po populární seriály,“ uvedl Václav Paleček, ředitel distribuce a obchodního rozvoje společnosti Warner Bros. Discovery v České republice a na Slovensku.

Detaily k programovému schématu zatím televize neuvedla. Lze očekávat, že program složený z filmů a seriálů se tematicky zařadí mezi stanice jako Nova Cinema nebo Prima Max, případně okrajově Paramount Network.

Televizní signál Warner TV budou šířit České Radiokomunikace. Nová televize bude vysílat na pozici Test-4 v multiplexu 23.

V Česku provozuje Warner Bros. Discovery osmnáct placených lineárních televizních kanálů (Discovery, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 4K, HGTV, TLC, Travel Channel, Investigation Discovery, Cartoon Network, Cartoonito, CNN, Food Network, Animal Planet, HBO & HBO 2 & HBO 3, Cinemax & Cinemax 2) a streamovací platformu HBO Max.

Atmedia zajistí prodej reklamy pro Warner TV

středa 6. března 2024

Warner TV získala licence pro DVB-T2, satelit a online

čtvrtek 18. ledna 2024

-mav-