Nova Fun nasadí původní skečovou show První dobrá

pátek, 22. dubna 2022, 07:20 Aktuality, TV MediaGuru

Novou komediální show začne tematická stanice Nova Fun vysílat ve středu 27. dubna, od této středy je už k vidění na Voyo.

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova

Tematická stanice Nova Fun představila svou novou skečovou show První dobrá. Tento komediální pořad začne tematická stanice vysílat ve středu 27. dubna. Zároveň je už teď k dispozici na placené videoplatformě Voyo.

Tvůrci pořadu jsou Vincenc Navrátil, Alexej Kolva, Ondřej Kubina a Jaroslav Blažek.

Každý díl skečové show První dobrá je tematicky jiný a v každém díle se kromě čtyř mladých herců, kteří jsou zároveň tvůrci projektu, představí také host z řad VIP osobností. Půjde například o Vojtěcha Kotka, Hanu Vagnerovou, Hynka Čermáka, Lukáše Pavláska, Annu Polívkovou, Veroniku Žilkovou a další.

„Vyrobit pro televizi dobrou skečovou show není vůbec jednoduchá věc. Protože pokud se vám to nepodaří, lidé se nesmějí a vy zažíváte nekonečný okamžik trapnosti. Abyste mohli dělat tento druh pořadu, musíte být šíleně drzí, musí vám ‚vlát vlasy i v bezvětří‘ touhou publikum pobavit a musíte spolknout pud sebezáchovy, což se téhle partě, myslím, báječně daří. Za TV Nova mohu říct, že jsme rádi, že skečovou show máme. Myslím, že televize je tak dobrá, jak moc si ze sebe umí udělat srandu,“ uvedl ředitel vývoje TV Nova Michal Reitler.

Další detaily k pořadu si můžete prohlédnout v presskitu níže.

-mav-