SkyShowtime zavádí od úterý verzi s reklamou a zdražuje

pondělí, 22. dubna 2024, 13:35 TV MediaGuru

Od úterý 23. dubna zavede streamovací služba SkyShowtime verzi předplatného s reklamou. Zároveň zvyšuje ceny měsíčního předplatného bez reklamy.

Zdroj: SkyShowtime

Zdroj: SkyShowtime

SkyShowtime zavede od úterý 23. dubna nový tarif předplatného s reklamou. Standardní předplatné s reklamou bude nabízeno současně se stávajícím předplatným, které dostane nový název Standard Plus. Standardní předplatné s reklamou bude obsahovat reklamy, Standard Plus zůstane bez reklam. Nové předplatné s reklamou bude zavedeno na všech více než 20 evropských trzích včetně Česka.

Cena měsíčního předplatného s reklamou bude na českém trhu 159 Kč měsíčně. Cena standardního předplatného bez reklamy se zvýší ze stávajících 179 Kč na 219 Kč. Standardní předplatné s reklamou (159 Kč měsíčně) a předplatné Standard Plus (219 Kč měsíčně) budou zákazníkům k dispozici přímo v aplikaci na zařízeních Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostřednictvím webových stránek od 23. dubna.

Ceny předplatného SkyShowtime 

  • Standardní předplatné (do 22. dubna 2024): 179 Kč
  • Předplatné Standard Plus (od 23. dubna): 219 Kč
  • Standardní předplatné s reklamou (od 23. dubna): 159 Kč
  • Roční Standardní předplatné s reklamou (od 23. dubna): 1259 Kč
  • Roční předplatné Standard Plus (od 23. dubna): 1759 Kč

SkyShowtime zároveň oznámila, že se se společností Paramount Advertising International dohodla na tom, že Paramount pro ni zajistí prodej reklamy. Dohoda se týká všech více než dvaceti zemí, přičemž má zajistit jednotný přístup k reklamě napříč těmito trhy. SkyShowtime se tak stane první velkou streamovací službou, která současně na všech svých trzích spustí předplatné s reklamou. Předpokládá, že nabídne v průměru čtyři a pět minut reklam za hodinu.

„Předplatné s reklamou je dalším krokem ve vývoji našich služeb a přichází v době, kdy lidé hledají více možností a flexibility,“ uvedl generální ředitel společnosti SkyShowtime Monty Sarhan. „Kromě toho, že našim členům nabízíme možnost volby, přidáváme nový zdroj příjmů na všech našich trzích,“ dodala výkonná obchodní ředitelka SkyShowtime Hristina Georgieva.

„Svou užitnou hodnotu pro naše partnery podpoříme tím, že inzerenti budou moci nakupovat reklamní sloty napříč všemi světovými franšízami, seriály a filmy SkyShowtime, a zároveň v komplexní prémiové video nabídce společnosti Paramount,“ přiblížil Lee Sears, prezident společnosti Paramount pro prodej reklamy na mezinárodních trzích.

V obou předplatných SkyShowtime se objeví filmy, nové seriály a původní tituly jako například: A Gentleman in Moscow (Gentleman v Moskvě), Apples Never Fall (Jablka ze stromu nepadají), Bargain, Halo (2. řada), Knuckles, Mayor of Kingstown (Starosta Kingstownu) S3, Mission Impossible: Dead Reckoning (Mission Impossible: Odplata), Oppenheimer, Paw Patrol: The Mighty Movie (Tlapková patrola ve velkofilmu), Star Trek: Discovery (1.-5. řada), The Envoys (Los Enviados) S2, The Family Stallone (Rodina Stallonových) S2, The Tattooist of Auschwitz (Tatér z Osvětimi), Trolls Band Together (Trollové 3) a Veronika.

SkyShowtime je evropská streamovací služba. Je společným podnikem společností Comcast a Paramount Global. Nabízí tak filmy a seriály značek Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, Showtime, Sky Studios, Peacock a SkyShowtime Original. SkyShowtime byla v Česku spuštěna v únoru 2023.

SkyShowtime vstupuje na český trh, startuje s poloviční slevou

úterý 14. února 2023

SkyShowtime zdraží a zavede reklamu, UHD přesto chybí

pátek 16. února 2024

Služba Max zveřejnila ceník pro Česko, po spojení podraží

pátek 19. dubna 2024

-mav-